Magicbus Kriváň

Magicbus Kriváň je unikátne zariadenie v lone liptovskej prírody s výhľadom na majestátny Kriváň a krásnym panoramatickým pohľadom na okolité lesy, lúky a polia. Je prvým svojho druhu na Slovensku.

K dispozícii je veľká manželská posteľ a gauč, ktorý môže v prípade záujmu slúžiť ako prístelka pre tretiu osobu. Čítanie obľúbených kníh s voňavým čajom si vychutnáte v pohodlnom kresle alebo aj na streche autobusu.

Večernú atmosféru zabezpečia všadeprítomné sviečky, svetielka a krbová piecka s oknom, aby ste si mohli vychutnať pohľad na tlejúce plamienky.

Magicbus Váh

Magicbus Váh je mladším bratom Magicbusu Kriváň avšak v ničom za ním nezaostáva. Práve naopak. Naše skúsenosti a rady mnohých hostí sme pretavili do praktických vylepšení, ktoré počas pobytu v ňom nepochybne oceníte.

Je umiestnený v divočine liptovských lesov, obklopený jeho strážcami - vysokými stromami. Výhodou je veľká terasa s posedením, na ktorej sa môžete započúvať do pokojných zvukov lesa, tečúcej rieky a štebotajúcich vtáčikov.

V Magicbuse Váh nájdete až štyri plnohodnotné lôžka, teda je vhodný aj pre štyri dospelé osoby, alebo rodinu s deťmi. Večer si môžete vychutnať atmosféru otvoreného ohňa vo vonkajšom ohnisku alebo teplo krbovej piecky vnútri autobusu.