Kde nás nájdete?

Magicbus Kriváň aj Magicbus Váh na Vás čakajú v nádhernom regióne Slovenska - na Liptove, neďaleko obce Liptovský Hrádok. 


Čo všetko u nás nájdete?

Určite sa môžete tešiť nielen na unikátny zážitok spojený s pobytom v lone prírody ale aj na božský pokoj ďaleko od ruchu miest a starostí bežného života. Veríme, že si u nás oddýchnete a načerpáte energiu do ďalších dní.

V zadnej časti Magicbus-ov sa nachádza veľká posteľ s panoramatickým výhľadom na okolité lesy, aby bol kontakt s prírodou čo najintenzívnejší. 

K dispozícii je malá knižnica, v ktorej si každý milovník kníh nájde niečo pre seba. Čítanie knihy si môžete vychutnať v relaxačnom kresle s krásnym výhľadom na Kriváň alebo na veľkej terase. K dispozícii sú tiež rôzne spoločenské hry.

V strednej časti Magicbus-u Kriváň je k dispozícii gauč, ktorý je v prípade potreby možné využiť aj ako posteľ pre jednu osobu. Oproti gauču sa nachádza jedálenský stôl so sedením pre 4 osoby taktiež s výhľadom do prírody a na majestátny Kriváň. V Magicbuse Váh sú hosťom k dispozícii až štyri plnohodnotné lôžka, kuchynské sedenie je taktiež pripravené až pre štyri osoby.

Vedľa kuchynského sedenia je situovaná krbová piecka so sklenenými dvierkami, aby ste si okrem tepla vychutnali aj pohľad na tlejúce plamienky. Drevo na kúrenie je samozrejmosťou. Oproti piecke sa nachádza kuchynská linka. Kuchyňa je vybavená plynovou dvojplatničkou, kanistrom s pitnou vodou a základným kuchynským vybavením (hrnce, taniere, poháre, príbory,..). Pri príprave jedál by Vám teda nemalo nič chýbať.

V prednej časti Magicbus-ov sa na jednej strane nachádza odkladací priestor na oblečenie s vešiakmi a na druhej strane chemické WC, ktoré je od ostatného priestoru autobusu oddelené priečkami a zasúvacími dverami, takže o súkromie je postarané. 

Osvetlenie priestoru je zabezpečené prostredníctvom LED pásiku, umiestneného v strope. K dispozícii je však aj množstvo svietnikov, svetielok a baterka. Elektrickú energiu čerpáme z autobatérie, ktorej kapacita je však dostatočná len na zabezpečenie vnútorného osvetlenia. Napojenie na túto batériu žiaľ nie je možné, odporúčame si preto svoje elektronické zariadenia pred výletom k nám dobiť a pre umocnenie svojho zážitku z tohto jedinečného pobytu ich používať čo najmenej. 

Pitná voda je zabezpečená prostredníctvom bandasiek a kanistrov. Tečúca voda (ani úžitková) sa v Magicbus-och nenachádza. K dispozícii sú vlhčené utierky a dezinfekcia.

Teplo je v Magicbus-och zabezpečené prostredníctvom krbovej piecky, vnútornú teplotu si teda korigujete sami, podľa vlastných potrieb.

A to sme ešte neskončili. Okolitú prírodu si môžete vychutnať priamo zo strechy Magicbus-u Kriváň alebo z terasy Magicbusu Váh, kde je pre Vás pripravené sedenie so stolom.